Projekt ”Kształtowanie kompetencji kluczowych na potrzeby rynku pracy
na obszarze MOF Gorzowa Wlkp.”

Miasto Gorzów realizuje projekt partnerski dofinansowany z Funduszy Europejskich Kształtowanie kompetencji kluczowych
na potrzeby rynku pracy na obszarze MOF Gorzowa Wlkp.
Celem projektu jest podniesienie poziomu kompetencji kluczowych oraz kształtowanie właściwych postaw
i umiejętności niezbędnych na rynku pracy u 7659 uczniów i 292 nauczycieli z 75 szkół prowadzących kształcenie ogólne
na obszarze MOF Gorzów Wlkp. oraz doposażenie 23 szkolnych pracowni przedmiotowych, w tym 6 w narzędzia TIK.

materiał informacyjny

prezentacja projektu

regulamin projektu

W ramach projektu uczniowie naszej szkoły uczestniczyli:

w zajęciach dodatkowych (logopedycznych, socjoterapeutycznych, matematycznych, polonistycznych, gimnastyki korekcyjnej)

w zajęciach w Stanowicach

otrzymaliśmy pracownię komputerową (tzw. laptopowo)

Grupa 16 uczniów klas 5 i 6 uczestniczyła w zajęciach lego, gdzie budowali i programowali roboty.

zobacz więcej...>>>

14 października grupa uczniów klas 6 i 7 odbyła drugie warsztaty "Lego-drony" w ramach projektu unijnego 8.2.2. Mimo, że było to sobotnie popołudnie zabawa była rewelacyjna.
Budowaliśmy roboty z lego, a następnie urządziliśmy zawody sumo.

zobacz fotogalerię i filmiki...>>>