HARMONOGRAM DYŻURÓW NAUCZYCIELI W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

l.p.

Nazwisko

Imię

PRZEDMIOT NAUCZANY

DZIEŃ

CZAS

gabinet

1.

Bajsarowicz

Anna

edukacja wczesnoszkolna

piątek

1330 – 1415

pokój n-lski

2.

Blatkiewicz

Małgorzata

język polski

czwartek

850 – 935

pokój n-lski

3.

Boguta

Jerzy

wf.

czwartek

1330 – 1415

pokój n-lski wf.

4.

Borowski

Kamil

język angielski

wtorek

1040 – 1125

pokój n-lski

6.

Chajrych

Ewa

język angielski

środa

1420 – 1505

pokój n-lski

7.

Chmiel

Jarosław

informatyka/zaj. komp.

środa

945 - 1030

pokój n-lski

8.

Cholawo

Grażyna

edukacja wczesnoszkolna

środa

800 - 845

pokój n-lski

9.

Gireń

Justyna

edukacja wczesnoszkolna

wtorek

850 – 935

pokój n-lski

10.

Głowacka

Izabela

przyroda, wdż

środa

1330 – 1415

pokój n-lski

11.

Gracz

Małgorzata

przyroda, wf.

piątek

1140 – 1225

pokój n-lski

12.

Guz

Katarzyna

język angielski

wtorek

945 - 1030

gab. 39

13.

Ibusz-Gizal

Dorota

historia

poniedziałek

1240 – 1325

pokój n-lski

15.

Jaszewska

Anna

edukacja wczesnoszkolna

wtorek

945 - 1030

pokój n-lski

16.

Jordan

Renata

język polski

czwartek

1040 – 1125

pokój n-lski

19.

Kawecka

Wioletta

język polski

piątek

850 – 935

pokój n-lski

21.

Kolczyńska

Adrianna

plastyka

czwartek

1420 – 1505

pokój n-lski

22.

Kołt

Katarzyna

fizyka

poniedziałek

945 - 1030

pokój n-lski

23.

Kościukiewicz

Karolina

biologia

czwartek

1420 – 1505

pokój n-lski

24.

Krysiak

Urszula

religia

piątek

1140 – 1225

pokój n-lski

25.

Kubik

Zdzisława

religia

poniedziałek

945 - 1030

pokój n-lski

26.

Lasota-Gabryś

Barbara

matematyka

środa

945 - 1030

gab. 1

28.

Markiewicz

Katarzyna

technika

poniedziałek

1420 – 1505

pokój n-lski

31.

Podgórska

Bożena

chemia

czwartek

730  - 800

pokój n-lski

32.

Przybysz

Dorota

matematyka, zaj. komp.

czwartek

850 – 935

gab. 18

33.

Rurek

Aneta

wf., przyroda

czwartek

1330 – 1415

pokój n-lski wf.

34.

Rusek

Alina

edukacja wczesnoszkolna

środa

1240 – 1325

gab. 6a

35.

Sinior

Alicja

edukacja wczesnoszkolna

czwartek

1040 – 1125

pokój n-lski

36.

Stróżyk

Krystyna

muzyka, plastyka

czwartek

1040 – 1125

pokój n-lski

37.

Sulińska

Iwona

matematyka

piątek

1040 – 1125

gab. 21

38.

Szambelan

Joanna

edukacja wczesnoszkolna

czwartek

1240 – 1325

gab. 3

39.

Szymkiewicz

Marta

edukacja wczesnoszkolna

środa

1330 – 1415

gab. 6a

40.

Tessmann

Anna

język polski

czwartek

1240 – 1325

pokój n-lski

41.

Wawrzkiewicz

Anna

edukacja wczesnoszkolna

piątek

1040 – 1125

pokój n-lski

42.

Zapart

Paweł

geografia

czwartek

1140 – 1225

pokój n-lski