Aktualności roku szkolnego 2013/2014


30 września 2013

W świetlicy zorganizowaliśmy „Bal u Pani Jesieni” do którego dzieci wcześniej przygotowywały dekoracje.
Tego dnia odbyło się również w świetlicy, pasowanie na „Świetlika”
dzieci z klas pierwszych oraz zerówek, uczęszczających do świetlicy w naszej szkole pierwszy rok. Każde dziecko złożyło uroczyste przyrzeczenie i otrzymało okolicznościowy dyplom i słodki upominek.

Były tańce, wesołe zabawy i liczne konkursy z nagrodami. W przerwach między tańcami dzieci degustowały wcześniej przygotowane słodkości, za co bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom.

zobacz więcej...>>>


Wraz z nowym rokiem szkolnym rozpoczęły się zajęcia kółka kulinarnego” Zdrowe danie-dziecięce gotowanie”. Uczniowie pełni zapału przygotowali zdrowe kanapki, wykorzystując produkty bogate w źródło witamin. Nauczyły się kroić produkty potrzebne do przyrządzenia zdrowych kanapek, przy okazji poznały różne rodzaje pieczywa oraz zasady gotowania np. jajek, aby nie straciły wartości odżywczych.

zobacz więcej...>>>


Dzieci spędzające czas w świetlicy szkolnej zawsze pełne są pomysłów i ochoty do zabawy. Wszyscy mogą przynosić swoje ulubione zabawki i bawić się wśród przyjaciół. Oprócz zabawy dzieci znajdują też czas na odrabianie zadań domowych oraz naukę.


Zapraszamy Rodziców do podziwiania prac plastycznych „Świetlików”, które eksponowane są przed świetlicą szkolną. Wraz z początkiem nowego roku szkolnego „Świetliki” dały wyraz artystyczny temu, jak wspominają wakacje


Świetlica w naszej szkole jest miejscem przyjaznym, bezpiecznym, w którym dziecko może ciekawie i pożytecznie spędzić wolny czas.
Wszystkie dzieci wymagające opieki zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach

7.00 do 16.30

Witamy nowy rok szkolny 2013/2014