Piłka ręczna chłopców

W lutym w Szkole Podstawowej nr 20 odbyły się rozgrywki w piłkę ręczną chłopców w ramach Gorzowskiej Spartakiady.

Chłopcy z naszej szkoły w turnieju eliminacyjnym zmierzyli się z reprezentacjami szkół: SP-15, SP-9 i SP-10. Po bardzo zaciętych meczach pokonali SP-15 9:7, SP-10 8:3 oraz przegrali z SP-9 7:4. Zajmując 2 miejsce awansowali do finału.

Turniej finałowy odbył się w środę 17 lutego. Nasi zawodnicy zaprezentowali się dużymi umiejętnościami gry w obronie, rozegrali 2 bardzo trudne spotkania niestety oba minimalnie przegrali z SP-13 5:8 i z SP-20 6:7 zajmując ostatecznie 4 miejsce w Gorzowie.

Najwięcej bramek w naszym zespole zdobył Kacper Sobczyk, a w bramce świetnie bronił Kamil Jasiak. Pozostali zawodnicy zasłużyli także na pochwały za sportową postawę i wielkie zaangażowanie w czasie meczy.

Naszą szkołę reprezentowali:

Kacper Sobczyk, Ryszard Biernacki, Krystian Godlejewski, Kamil Jasiak, Kacper Stawiczny, Kacper Andrearczyk, Klaudiusz Wylegała i Radek Wojtczak.