Brązowy medal naszych chłopaków !!!

8 listopada 2016 roku w naszej sali sportowej odbył się finałowy turniej unihokeja chłopców w ramach GSM. Po bardzo zaciętej walce we wszystkich rozegranych meczach nasi zawodnicy zajęli III miejsce w Gorzowie i zdobyli brązowe medale. Gratulujemy!!!

Mamy srebrny medal w piłce ręcznej!

21 i 22 lutego 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 20 odbyły się rozgrywki grupowe i finałowe w piłkę ręczną chłopców o mistrzostwo Gorzowa. Reprezentanci naszej szkoły rozegrali bardzo dobre mecze ze swoimi rówieśnikami z SP-9, SP-10 i SP-13.

Złote dziewczyny !!!

18 stycznia 2017 roku w naszej sali sportowej odbył się finałowy turniej unihokeja dziewcząt w ramach GSM. Po bardzo zaciętej walce we wszystkich rozegranych meczach nasze dziewczyny pokonały zawodniczki SP-5, SP-12 oraz zremisowały z SP-21 i zostały mistrzyniami Gorzowa w unihokeju. Gratulujemy!!!