Dnia Babci i Dziadka. Grupa ,,Jedyneczka”

22 stycznia 2015 roku w osiedlowym Klubie ,,Jedynka”, wystąpiły dzieci z programem artystycznym z okazji Dnia Babci i Dziadka. Grupa ,,Jedyneczka” w skład której wchodzą: Hanna Wójcik, Maja Trepczyńska, Kornelia Waliszewska, Norbert Bojba, Julia Żurakowska, Tatiana Mażul, Wanessa Witkowska, Klaudia Dworzyńska, Oliwia Urbańska, Kornelia Rystał przygotowywała się intensywnie podczas prób w świetlicy szkolnej pod nadzorem p. Joanny Kamczyc. Uczniowie przygotowali montaż słowno – muzyczny przeplatany utworami zespołu mandolinowego ,,Plektron”. Na koniec dzieci obdarowały swoje babcie i dziadków laurkami, wspólnie zasiadając do wcześniej przygotowanego słodkiego poczęstunku. Mali aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami!