Archiwum 2014 / 2015

Warto się dzielić, dobro powraca.

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły mięli okazję uczestniczyć w przedświątecznej akcji „Podziel się sercem, podziel się słodkością”. Dzięki Waszej hojności mogliśmy podarować paczki najbardziej potrzebującym. Dziękujemy za okazane serce.

Aktywna świetlica – przepis na zdrowie

W roku szkolnym 2014/2015 w naszej świetlicy realizowany jest autorski program „ Aktywna świetlica – przepis na zdrowie”, który ma na celu krzewić zasady zdrowego stylu życia.

Dnia Babci i Dziadka. Grupa ,,Jedyneczka”

22 stycznia 2015 roku w osiedlowym Klubie ,,Jedynka”, wystąpiły dzieci z programem artystycznym z okazji Dnia Babci i Dziadka. Grupa ,,Jedyneczka” w skład której wchodzą: Hanna Wójcik, Maja Trepczyńska, Kornelia Waliszewska, Norbert Bojba, Julia Żurakowska, Tatiana Mażul, Wanessa Witkowska, Klaudia Dworzyńska

I Andrzejkowy Konkurs Recytatorski

„Ogień płonie u komina. Znowu krząta się dziewczyna… Północ… kur już pierwszy pieje. Czar się zaczął… Wosk się leje”. 25 listopada o godz. 16: 15 w naszej świetlicy odbył się I Andrzejkowy Konkurs Recytatorski, połączony z wieczorem andrzejkowym. Do konkursu przystąpiło 14 uczniów z klas I-IV. Repertuar był bardzo bogaty, można było usłyszeć utwory J. Tuwima, J. Brzechwy, D. Gellner czy J. Kerna.

Śniadanie daje moj

7.11.2014 r. „Świetliki” włączyły się po raz pierwszy w ogólnopolską akcję „Śniadanie daje moc”. Tego dnia dzieci miały okazję samodzielnie przygotować sobie śniadanie w szkole.
Kroiły warzywa, smarowały pieczywo i ozdabiały kanapki, które później degustowały w miły gronie.

Świąteczny program artystyczny

6 grudnia 2014 w dniu św. Mikołaja, dzieci z naszej szkoły, pojechały do Drezdenka na spotkanie wigilijne, organizowane przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci – Koło Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym ze świątecznym programem artystycznym.