I Andrzejkowy Konkurs Recytatorski

„Ogień płonie u komina. Znowu krząta się dziewczyna… Północ… kur już pierwszy pieje. Czar się zaczął… Wosk się leje”. 25 listopada o godz. 16: 15 w naszej świetlicy odbył się I Andrzejkowy Konkurs Recytatorski, połączony z wieczorem andrzejkowym. Do konkursu przystąpiło 14 uczniów z klas I-IV. Repertuar był bardzo bogaty, można było usłyszeć utwory J. Tuwima, J. Brzechwy, D. Gellner czy J. Kerna.

Uczestnicy konkursu:

Zofia Bojba kl. I a
Amelia Rąblewska kl. III b
Martyna Jurek kl. I a
Joanna Sohor kl. III c
Tymoteusz Wołyniec kl. I c
Kornelia Rystał kl . III d
Martyna Bojba kl. II b
Julia Bryniarska kl. IV a
Norbert Bojba kl. II b
Jzabela Owczarek kl. IV a
Zuzanna Sobkowiak kl. II b

Hanna Wójcik kl. II b
Maja Trepczyńska kl. II b
Julia Żurakowska kl. II c

Recytacji przysłuchiwali się z uwagą rodzice, rodzeństwo, nauczyciele oraz jury w składzie: p. Anna Bajsarowicz, p. J. Szmbelan, p. T. Flis.

Nagrody książkowe oraz dyplomy za udział w konkursie , a także wyróżnienia otrzymali:

Miejsce I - Maja Trepczyńska kl. II b
Martyna Jurek kl. I a

Miejsce II – Kornelia Rystał kl. III d

Miejsce III – Tymoteusz Wołyniec kl. I c

Wyróżnienia:

Hanna Wójcik kl. II b
Zuzanna Sobkowiak kl. II b

W czasie obrad jury rodzice naszych wychowanków mogli skorzystać z poczęstunku, zaś dzieci uczestniczyły w ciekawych zabawach i wróżbach andrzejkowych pod okiem p. J. Kamczyc oraz p. P. Wasiucionek, która wspomogła tego dnia wychowawców świetlicy.

Wszystkim dzieciom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji, która odbędzie się za rok.